Chlorella ekstraktas Chlorelio milteliai Chlorelio tabletės Organinė spiralino chlorerida maisto papildas Spirulina Pacifica

Išvaizda: žalieji milteliai
Pareigos: "Chlorella" pranašumai gali palaikyti daugybę sveikatos sričių. Tai yra "Chlorella" superkamojo mityba, kuria jūsų kūnas klestėja.

Informacija apie

Išvaizda : žalieji milteliai

chlorella powder1.jpg

Funkcija:

1. Chlorelos nauda pagerina jūsų kūną nuo galvos iki kojų. Tai tikrai nuostabu, kaip vienas nedidelis dumbliai gali palaikyti daugybę sveikatos sričių. Tai yra "Chlorella" superkamojo mityba, kuria jūsų kūnas klestėja.

2. Chlorela padeda organizmui pašalinti šias medžiagas iš savo kūno. Be to, suteikiant jums tiek daug naudos, chlorella taip pat turi galią pašalinti tai, kas jus nuvilia.

3. Kai kurie iš kitų įspūdingų Chorella pranašumų:

Padėkite imuninei sistemai veikti, esant sveikai ir kepenų sveikatai

Gali padidinti smegenų ir širdies sveikatą

Gali sumažinti kūno skausmus ir skausmus

Galima palaikyti odos išvaizdą ir sveikatą

Gali remti akių sveikatą, lengvai virškinti ir žarnyno judesius

Galima palaikyti perspėjimą ir aštrų protą

Skatina bendrą sveikatą

chlorella solubility.jpg


Pakuotė : 25kg / būgnas su dvigubais LLDPE maišais viduje arba pagal jūsų poreikius.


Galiojimo laikas : dveji metai.


Laikymas : sandėliuojant vėsioje ir sausoje gerai uždarytoje talpyklėje, laikyti atokiau nuo drėgmės ir stipraus karščio.

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos farmacijos ir medicinos produktų gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla. Mes galime Jums pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą chlorella ekstraktą chlorella miltelių chlorella tabletes organines spirulinas Chlorella maisto papildas spirulina pacifica tiek žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.

Tyrimo