Salierų sėklos, milteliai

Salierų sėklų PowderIntroduction:Celery sėklų milteliai, pagaminti iš natūralių organinių Salierų sėklos, gausu daug įvairių maistinių medžiagų. Ji turi didelį poveikį gydyti artrito, reumatoidinio artrito,

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos salierai sėklų milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO sertifikuota Salierų sėklų miltelių, sėklų naudą, salierai išmokas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Salierų sėklos, milteliai
Įvadas:
Salierų sėklos, milteliai, pagaminti iš natūralių organinių Salierų sėklos, gausu daug įvairių maistinių medžiagų. Ji turi didelį poveikį gydyti artrito, reumatoidinio artrito, uždegimas gimdos ir inkstų ligos.
Funkcija:
1. Salierų sėklų yra sudėtis, mažina kraujo spaudimą, yra 50 kartų salierai. Trumpalaikių administracija gali sumažinti kraujo spaudimą ir kraujo lipidų. Ilgalaikio naudojimo yra gerokai pranašesnis už kitas Kinijos ir Vakarų vaistų, be jokių pašalinių efektų.
2. Salierų sėklų yra didelio kalcio ir fosforo, todėl jis turi gera funkcija nuraminti ir apsaugoti kraujagysles. Tai taip pat padės užkirsti kelią hipertenzija, aterosklerozės ir svarbūs pagalbinis gydymas.
3. Salierų sėklų milteliai yra sulėtinimo komponentas, originalas-hipertenzija, nėštumo hipertenzija ir menopauzės hipertenzija yra akivaizdus.
4. Salierų sėklų milteliai taip pat yra pagrindinis komponentas, kuris gali priversti žmones emocinis stabilumas, pašalinti dirglumas

Tyrimo