Cassia Nomame ekstraktas

Cassia Nomame vienos rūšies daugiamečių augalų priklauso ir yra savotiškas sub-krūmas su 10-60 cm aukščio. Jos filialų yra daug ir ji yra gimtoji atogrąžų Amerikoje. Tai plačiai atskirtų daug provincijos Guangdong, Guangxi, Yunnan, Shaaxi, Henan, Hebei ir Anhui. Ji turi įtakos gydant naktinis aklumas.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos cassia nomame ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified cassia nomame ekstraktas, nomame senna žolė žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Cassia nomame (sibe.) KITAGAWA
Dalis naudojama: Visa žolė
Specifikacija: 8 % - 16 % Flavanol
Išvaizda: Pilka geltonos spalvos milteliai
CAS NUMERIS: 487-25-2
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: C15H14O2
Molekulinė masė: 226.28


Apie Cassia Nomame:
Cassia Nomame vienos rūšies daugiamečių augalų priklauso ir yra savotiškas sub-krūmas su 10-60 cm aukščio. Jos filialų yra daug ir ji yra gimtoji atogrąžų Amerikoje.
Tai plačiai atskirtų daug provincijos Guangdong, Guangxi, Yunnan, Shaaxi, Henan, Hebei ir Anhui. Ji turi įtakos gydant naktinis aklumas.


Funkcija ir taikymas:
1. cassia Nomame veikia kaip natūralus diuretikas teikti termogenezę veiksmų siekiant skatinti organizmo ląstelių riebalų deginimą.
2. cassia Nomame gali sumažinti kraujo trombocitų sukibimą ir išlaikyti sveiką kraujo normalus.
3. cassia Nomame taip pat gali tarnauti kaip antioksidantai išlaikyti sveiką širdį.
4. cassia Nomame yra taip pat fizinis lipazės inhibitorius.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo