Raudona morkų milteliai

Morkų milteliai, pagaminti iš natūralių ekologiškų morkų, daug daug įvairių maistinių medžiagų karotinas, augalų pluoštas, gliukozės kiekis kraujyje ir kitų nepakeičiamų med iagų.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos morkų milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified morkų milteliai su žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Funkcija:

1. morkų miltelių sudėtyje yra daug karotino. Po karotinas į organizmą, kepenų fermentų veikla ir plonąją žarną, ten yra 50 % karotino į vitamino A. Ji gali pagerinti regėjimą ir gydyti naktinis aklumas.


2. morkų milteliai yra augalų pluošto, kuris yra žarnų "užpildo medžiagų", gali padidinti žarnyno Peristaltika ir išvengti vidurių užkietėjimas.


3. morkų milteliai padeda sustiprinti organizmo imuninę sistemą ir vaidina svarbų vaidmenį apsaugant nuo kancerogenezės procesą. Lignino, morkų taip pat pagerinti imuninės sistemos, netiesiogiai sunaikinti vėžio ląsteles.


4. morkų milteliai taip pat padidinti vainikinių arterijų kraujo tekėjimą, sumažinti kraujo riebalų, skatinti adrenalino sintezę. Tai sveiką maistą hipertenzija ir išemine širdies liga sergantiems pacientams.

Tyrimo