Brokolių milteliai

Brokoliai yra natūra, žalios daržovės, kuriuose yra daug maistinių medžiagų ir yra populiarus šiandien. Tai ne tik suteikia žmogaus organizmui daug maistinių medžiagų tik padλti mums kovoti su vėžiu.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos brokolių milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified brokolių milteliai, miežių išmokas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


   
Funkcija:
1. kaip pageidaujamą maisto, brokoliai gali būti naudingas žmogaus organizmui daug. Jame gausu aukštos kokybės baltymų ir daug pėdsakas mineralinių elementų, tokių kaip vitaminų, kalcio, geležies ir cinko ir tt, kai vitamino C kiekis yra labai didelis ir geras žmogaus kūno, karotinas, brokoliai taip pat gali padėti skatinti virškinimo.


2. Be to, jame yra daug maistinių skaidulų, angliavandenių, folio rūgštis ir amino rūgščių, todėl pilnas maistinių medžiagų.


3. galimą priešvėžinių funkcija brokolių buvo pripažintas visame pasaulyje. Jis pranešė, kad natūralių cheminių elementų ir brokoliai gali padėti atkurti ląstelių DNR ir sustabdyti kad vėžio.

Tyrimo