Juoda Wolfberry milteliai, Goji Berry, Goji Berry Privalumai, džiovintos Goji uogos, wolfberry Sultys, žalios organinės Goji uogos

Lotyniškas pavadinimas: Lycium ruthenicum Murr.
Išvaizda: tamsiai violetinė

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp.is profesionalus juodas vilkdalgių vaisių miltelių gamintojas. "Balck goji" yra tradicinis brangusis Kinijos vaistažolių preparatas. Jis gali būti vartojamas tiek vaistu, tiek maistu. "Wolfberry" yra daug karotino, pagrindinių maistinių medžiagų, vitaminų ir kalcio, geležies ir kitų sveikų akių, pagerina regėjimą, stiprina imunitetą, mažina senėjimo savybes.

Mes naudojame žinomą Kinijos Ningxia Goji, kuri yra 100% ekologiška ir atitinka NOP organinių standartų reikalavimus. Nesvarbu, ar veislynas ar jo ekstraktas būtų garantuotas aukšta kokybe, mes galime pateikti ISO sertifikuotus vilkstinės vaisių miltus.


Funkcija:

1. Juodieji vilkdalgių milteliai apsaugo nuo diabeto ir skatina kraujotaką bei pagerina imunitetą.

2. Juodieji vilkdalgių milteliai gali apsaugoti kepenų, širdies ir kraujagyslių sistemos antifatomiją, priešvėžinius vaistus ir sumažinti kraujospūdį.

3.    Juodieji wolfberry milteliai taip pat turi stiprią antianafilaksiją ir antioksidacinį poveikį.

4.    Tai natūralus vaistas ir dažniausiai naudojamas ligų gydymui

pvz., katarakta, naktinis aklumas ir asthenopija.

juodieji wolfberry milteliai (1) .jpgjuoda wolfberry soluble.jpg

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos vaisių miltelių gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla, todėl mes galime Jums pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą juodąjį wolfberry miltelius, goji uogienę, goji uogienę nauda, džiovintos goji uogos, gurmaniškos sultys, žalios ekologinės goji uogos, kurių kainos ir kokybė yra nedidelės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.

Tyrimo