Juodoji Wolfberry ekstraktas, džiovintos Goji uogos, goji uogų sultys, goji uogų ekstraktas, goji Berry Pills

Lotyniškas pavadinimas: Lycium ruthenicum Murr.
Naudojama dalis: vaisiai
Specifikacija: 4: 1,10: 1,20: 1,50% polisacharidai
Išvaizda: Tamsiai violetinė smulkioji milteliai
Bandymo metodas: TLC, UV
Tirpumas: 100% tirpus

Informacija apie

Apie "Black Wolfberry"

"Black Wolfberry" yra plačiai pasodintas Ningxia, Qinghai provincijose.

Tai natūralus natūra juodieji wolfberry milteliai (1) .jpg vaistas ir daugiausia naudojamas gydant ligas, tokias kaip katarakta, naktinis aklumas ir asthenopija.

"Black Wolfberry" yra daug antocianidino, kuris turi didelę įtaką žmonių regos apsaugai ir raukšles ant veido. Be to, antocianidinas taip pat yra antioksidantas. Jis gali pašalinti laisvųjų radikalų kraujyje ir užkirsti kelią   aterosklerozė

Esame profesionalus "Black Wolfberry" gamykla. Mes galime tiekti 100% ekologiškų "Black Wolfberry" miltų ir "Black Wolfberry" ekstrakto, kuris taip pat turi stiprią antianafilaksiją ir antioksidacinį poveikį.


Funkcija ir taikymas:

1. Juodasis Wolfberry ekstraktas apsaugo nuo diabeto ir skatina kraujotaką bei pagerina imunitetą.

2. Juodoji Wolfberry ekstraktas gali apsaugoti kepenų, širdies ir kraujagyslių sistemos antifatygumą,

priešvėžiniai ir sumažina kraujospūdį.

Naudojimas : maisto priedas / sveikatos priežiūros produktai.


juoda wolfberry soluble.jpg

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos ORGANINIŲ gaminių gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla. Mes galime Jums pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą juodąjį wolfberry ekstraktą, džiovintas goji uogas, goji uogų sultys, goji uogų ekstraktas, goji uogų tabletes tiek žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.

Hot Tags: juoda wolfberry ekstraktas, džiovintos goji uogos, goji uogų sultys, goji uogų ekstraktas, goji uogų tabletes, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pirkti, pigūs, žemos kainos, ekologiški, natūralūs, aukštos kokybės, GMP sertifikuota, kosher sertifikuota, ISO sertifikuotas, 100% natūralus, gamyklos tiekimas, karštas pardavimas
Tyrimo

You Might Also Like