Juodoji morkų ekstraktas, kur galima nusipirkti purpurinių morkų, juodųjų morkų sėklų, organinių juodųjų morkų

Lotyniškas pavadinimas: Daucus caroya ssp.astivus
Naudojama dalis: šaknis
Veiklioji medžiaga: antocianinas
Specifikacija: 4: 1, 5: 1, 10: 1
Išvaizda: Purpuriniai raudoni smulkūs milteliai

Informacija apie


Apie juodąją morką: juoda marka milteliai.png

Juodosios morkos yra natūralaus maisto dažymo šaltinis, kuris yra kilęs iš Turkijos ir kitų Vidurio Rytų bei Azijos regionų.

Juodosios morkos ekstraktas yra gaunamas iš morkų su violetiniu ar juodu minkštimu. Juodojo morkų ekstrakto maistingosios medžiagos yra antocianinai, kurie turi keletą naudos sveikatai ir gali gydyti neurologinius sutrikimus, tokius kaip Alzhaimerio liga, be to, jie gali neutralizuoti toksinus, kurie chemoterapijos metu gali pakenkti sveikatai.Juodojo morkų ekstrakto funkcija ir taikymas:

1. Su atsparumu gaubtinės žarnos vėžiui, nes juodųjų morkų antocianino ekstraktas gali slopinti gaubtinės žarnos vėžio ląstelių augimą.

2. Antocianinai turi daug stiprių priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti sumažinti simptomus black carrot solubility.JPG susijusi su uždegiminėmis ligomis, tokiomis kaip reumatoidinis artritas.

3. Galbūt jau girdėjote, kad mėlynės, kiviai ir vyšniniai pomidorai tinka jūsų akims, iš tikrųjų kiti maisto produktai, kurių sudėtyje yra antocianinų, pavyzdžiui, violetinės morkos, gali padėti pagerinti mūsų akių sveikatą. Pavyzdžiui, padidindama artėjantį regėjimą, padidindama apykaitą tinklainės kapiliarai, kovos su geltonosios dėmės degeneracija ir kt.

4. Tai yra naudinga žmonėms, sergantiems venų nepakankamumu ar varikoze, arba norintiems sumažinti varikoze venų raciono metu. Antocianinai padeda kovoti su venų varikozė, neutralizuojant fermentus, kurie sunaikina jungtinius audinius, taisydami pažeistus baltymus kraujagyslių sienose ir skatindami kraujotaką bei bendrą kraujagyslių sistemos būklę.


Paraiška:

Ekstraktas farmaciniuose ir sveikatos produktuose buvo naudojamas kaip kapsulės ar tabletes;

maisto ir gėrimų srityje kaip saldiklis.

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos ORGANINIŲ gaminių gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla. Mes galime pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą juodųjų morkų ekstraktą, kur galėčiau įsigyti purpurinį morkos, juodosios morkos sėklos, organinės juodos morkos, tiek pigios, tiek aukštos kokybės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.

Tyrimo