Karčiųjų apelsinų ekstraktas

Karčiųjų apelsinų turi tamsiai žali lapai su gana storą tekstūrą ir jis daugiausia gaminamas Sichuan, Jiangxi, Fujian, Jiangsu ir kitose provincijose. Jos vaisiai dažniausiai skinami gegužės ir birželio kiekvienais metais. Remiantis eksperimentiniais ataskaitomis. Karčiųjų apelsinų aurantium gali trukti slėgio poveikis taip pat gali gerinti mikrocirkuliaciją šoko gydymo. Ji taip pat gali pagerinti širdies ir kraujagyslių sistema.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos karčiųjų apelsinų ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified karčiųjų apelsinų ekstraktas, svorio greitai, dietos žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Citrus aurantium L.
Dalis naudojama: Nesubrendęs vaisius
Specifikacija: 35-80 % hesperidinmetilchalkonas, 6 % Synephrine, 35 % flavonai
Pavidalas: Šviesiai geltona smulkūs milteliai
CAS Nr.: 520-26-3(Hesperidin), 94-07-5(Synephrine)
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: C28H34O15, C9H13NO2
Molekulinė masė: 610.26(Hesperidin), 167.20? (Synephrine)


Apie karčiųjų apelsinų:
Karčiųjų apelsinų turi tamsiai žali lapai su gana storą tekstūrą ir jis daugiausia gaminamas Sichuan, Jiangxi, Fujian, Jiangsu ir kitose provincijose. Jos vaisiai dažniausiai skinami gegužės ir birželio kiekvienais metais.
Remiantis eksperimentiniais ataskaitomis. Karčiųjų apelsinų aurantium gali trukti slėgio poveikis taip pat gali gerinti mikrocirkuliaciją šoko gydymo. Ji taip pat gali pagerinti širdies ir kraujagyslių sistema.


Funkcija ir taikymas:
1. karčiųjų apelsinų ekstraktas gali padidinti metabolizmą ir kalorijų išlaidų.
2. karčiųjų apelsinų ekstraktas yra veiksminga siekiant skatinti svorio ir pagreitinti pašalinti nepageidaujamų riebalų atsargas.
3. karčiųjų apelsinų turi galimybę padidinti energijos ir fizinis darbingumas.
4. karčiųjų apelsinų gali dirbti kaip apetitas suppressant.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo