Mėlynių ekstraktas

Mėlynė yra gimtoji Šiaurės Amerikos augalas, bet dabar yra plačiai sodinami Šiaurės pusrutulyje. Tai savotiškas žolinis vaistas ir daugiausia būtų naudojami gydant tokias ligas kaip katarakta, naktinis aklumas ir didelis cukraus kiekis kraujyje. Mėlynės yra gausu anthocyanidin, kuri turi didelį poveikį apsaugant žmonių regėjimą ir užkirsti kelią raukšlių ant veido. Be to, anthocyanidin taip pat yra antioksidantas. Jis gali pašalinti laisvuosius radikalus, kraujo vessles ir išvengti aterosklerozės

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos mėlynių ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified mėlynių ekstraktas, mėlynės naudą, vitamino žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Vaccinium myrtillus

Dalis naudojama: sunokusių vaisių

Specifikacija: 10 %, 25 %, 50 % Anthocyanidin

Išvaizda: Deep purple smulkūs milteliai

CAS NR.: 13306-05-3

Bandymų metodas: iš HPLC/UV

Molekulinė formulė: C15H11O6

Molekulinė masė: 287.2437


Apie mėlynių:

Mėlynė yra gimtoji Šiaurės Amerikos augalas, bet dabar yra plačiai sodinami Šiaurės pusrutulyje.

Tai savotiškas žolinis vaistas ir daugiausia būtų naudojami gydant tokias ligas kaip katarakta, naktinis aklumas ir didelis cukraus kiekis kraujyje.

Mėlynės yra gausu anthocyanidin, kuri turi didelį poveikį apsaugant žmonių regėjimą ir užkirsti kelią raukšlių ant veido. Be to, anthocyanidin taip pat yra antioksidantas. Jis gali pašalinti laisvuosius radikalus, kraujo vessles ir išvengti aterosklerozės


Funkcija ir taikymas:

1. gydymo katarakta ir naktinis aklumas. Ji taip pat padeda žmonių, kurie susiduria su kompiuteriu kasdien apsaugoti savo regėjimą ir nuimti akių nuovargį.

2. pašalinti laisvuosius radikalus, kraujo vessles ir išvengti aterosklerozės.

3. padidinti lankstumą, kapiliarus, skatina kraujagyslių išsiplėtimas ir grynas lankstumo, užkirsti kelią kraujagyslių plyšimo.

4. didelį poveikį gerinti imunitetą, odos blizgesį ir elastingumą.

Taikomoji programa:

Ekstraktas buvo naudojamas kapsulės, tabletės ir tepalas.


Tyrimo