Miežių žolės milteliai

Imtis miežių daigų lapai kaip žaliava kai jis išaugo 20to 40 centimetrų. Produktas išlaiko visų maistinių medžiagų ir daug celiuliozės, ekologiški miežių. Dauguma sumos gali būti absorbuojamas iš organizmo lengvai.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos miežių žolės milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums grynas natūralus, 100 % natūralus, organinių, GGP, patvirtintas, Kosher sertifikuota, ir ISO sertifikuotoms miežių žolės milteliai, naudą wheatgrass žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Funkcija:
1. miežių žolės milteliai yra daug ląstelienos, ji gali skatinti žarnų Peristaltika, todėl jis gali gydyti vidurių užkietėjimas labai gerai.


2. miežių žolės milteliai yra daug antioksidanto fermentų---iš anksto SOD; tai yra puikus antioksidantas poveikį ir padėti žmonių išlaikyti odą minkšta ir balinimo.


3. miežiai žolės milteliai yra daug vitamino c, beta karotinas, jis gali pagerinti rūgštus kūno sudėjimą, valo kraują ir skatinti organizmo metabolizmą.


4. ji taip pat gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, trigliceridų, tai kad ji populiari nutukimo prevencijos.

Tyrimo