Kulkšnė šaknų ekstraktas

Kulkšnė šaknis yra gimtoji augalas, iš pradžių buvo pagamintos Shanxi, Gansu ir Heilongjiang provincijose. Šiandien, tai yra pasodinti visame pasaulyje. Tai savotiškas žolinis vaistas, kuris daugiausia naudojamas anti-senėjimo ir sumažinti kraujo spaudimą, diabetui gydyti ir apsaugoti kepenis. Kulkšnė šaknis yra plačiai naudojamas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje. Paprastai manoma, stiprinti imunitetą, apsaugoti organizmą nuo ligų, tokių kaip vėžio ir diabeto

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Kulkšnė šaknų ekstrakto gamintojai ir tiekėjai, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified Kulkšnė šaknų ekstraktas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Kulkšnė membranaceus Bge
Dalis naudojama: Root
Specifikacija: 0,3 % - 20 % Astragalosides, 50 % polisacharidų
Išvaizda: Geltonai rudi arba balti milteliai
CAS NR.: 84687-43-4, NA
Tyrimo metodas: HPLC metodu; Iš UV
Molekulinė formulė: C41H68O14, NA
Molekulinė masė: 784.97, NA


Apie Kulkšnė šaknis:
Kulkšnė šaknis yra gimtoji augalas, iš pradžių buvo pagamintos Shanxi, Gansu ir Heilongjiang provincijose. Šiandien, tai yra pasodinti visame pasaulyje.
Tai savotiškas žolinis vaistas, kuris daugiausia naudojamas anti-senėjimo ir sumažinti kraujo spaudimą, diabetui gydyti ir apsaugoti kepenis.
Kulkšnė šaknis yra plačiai naudojamas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje. Paprastai manoma, stiprinti imunitetą, apsaugoti organizmą nuo ligų, tokių kaip vėžio ir diabeto


Funkcija ir taikymas:

1. Kulkšnė šaknis gali sumažinti stresą ir apsaugoti organizmą nuo įvairių stresą.
2. Kulkšnė šaknis gali sustiprinti imunitetą.
3. Kulkšnė šaknis gali sumažinti kraujo spaudimą, diabetui gydyti ir apsaugoti kepenis.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo