Šventagaršvės ekstraktas

Angelica yra vienos rūšies daugiametės žolės ir ji taip pat vadinama Xi Dang Gui. Dabar, tai yra plačiai-pasodinti tokie, Shaaxi, Yunnna, Sičuanas, Hubei ir kitose provincijose. Jo šaknis yra vienos rūšies tradicinės kinų medicinos ir galima praturtinti kraujo ir reguliuoti skausmingos menstruacijos. Ji taip pat turi poveikį nuo vėžio, anti-senėjimo ir imunitetą.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos šventagaršvės ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralus, organinių, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified šventagaršvės ekstraktas, tinktūros žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Radix Angelicae Sinensis dalis naudojama: Root
Specifikacija: 1 % Ligustilides
Išvaizda: Geltona arba šviesiai geltona smulkūs milteliai
CAS NR.: 4431-01-0
Tyrimo metodas: Iš HPLC
Molekulinė formulė: C12H14O2
Molekulinė masė: 300.30


Apie Angelica:
Angelica yra vienos rūšies daugiametės žolės ir ji taip pat vadinama Xi Dang Gui. Dabar, tai yra plačiai-pasodinti tokie, Shaaxi, Yunnna, Sičuanas, Hubei ir kitose provincijose.
Jo šaknis yra vienos rūšies tradicinės kinų medicinos ir galima praturtinti kraujo ir reguliuoti skausmingos menstruacijos.
Ji taip pat turi poveikį nuo vėžio, anti-senėjimo ir imunitetą.


Funkcija ir taikymas:
1. šventagaršvės ekstraktas gali padėti pagerinti menstruacijų sutrikimas ir diskomfortas, pavyzdžiui, nereguliarios menstruacijos, amenorėja ir dysmenorrheal.
2. šventagaršvės ekstraktas gali pagerinti po menopauzės simptomų.
3. šventagaršvės ekstraktas gali sumažinti skausmą, reumatines artritas, pilvo ir pooperacinis.
4. šventagaršvės ekstraktas yra nepaprastai taikoma vidurių užkietėjimas, anemija, lėtinio hepatito ir kepenų cirozė.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo