Agaricus Blazei Murill ekstraktas

Agaricus Blazei Murill taip pat vadinamas agaricus blazei ir ji kilusi iš Brazilijos ir Peru. Jame esančių baltymų yra aštuoniolika šaudmenys rūgštis, iš kurių aštuoni šoviniai rūgšties Liaudies įstaigos turi. Jame taip pat yra daug vitaminų. Be to, jos manano mitybos paprastai naudojamas slopinti naviko ypač ascitas karcinoma. Ji taip pat turi labai gerą poveikį kovos su uždegimo ir imuniteto stiprinimas.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos agaricus blazei murill ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified agaricus blazei murill ekstraktas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Agaricus Subrufescensdalis naudojama: vaisių
Specifikacija: 10-40 % polisacharidų
Išvaizda: Šviesiai geltonos spalvos milteliai
CAS NR.: NA
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: NA
Molekulinė masė: NA


Apie Agaricus Blazei Murill:
Agaricus Blazei Murill taip pat vadinamas agaricus blazei ir ji kilusi iš Brazilijos ir Peru. Jame esančių baltymų yra aštuoniolika šaudmenys rūgštis, iš kurių aštuoni šoviniai rūgšties Liaudies įstaigos turi.
Jame taip pat yra daug vitaminų. Be to, jos manano mitybos paprastai naudojamas slopinti naviko ypač ascitas karcinoma.
Ji taip pat turi labai gerą poveikį kovos su uždegimo ir imuniteto stiprinimas.


Funkcija ir taikymas:
1. Agaricus Blazei Murill gali suteikti reikalingą mitybos vėžinių žmonėms.
2. Agaricus Blazei Murill gali sustiprinti imuninę sistemą siekiant pagerinti žmonių sveikatos ir gyvenimo kokybės.
3. Agaricus Blazei Muril gali būti naudojamas gydyti vaikų leukemijos dėl jos slopina baltųjų kraujo ląstelių proliferaciją.
Taikomoji programa: Maisto; Sveikatos priežiūros produktų

Hot Tags: Agaricus blazei murill ekstraktas, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pirkti, pigiai, maža kaina, organinių, grynas natūralios, aukštos kokybės, GGP, patvirtintas, Kosher sertifikuota ISO sertifikuotoms, 100 % natūralus, gamyklos tiekimo, karštą pardavimui
Tyrimo

You Might Also Like